www.konyaaltikoleji.com, konyaaltı koleji, KONYAALTI KOLEJİ, sevgi, bilgi, güven, eğitim, öğretim, akıllı tahtalar, ilköğretim, Lise, ilköğretim ve lise başarı artırma projesi, meb, antalya meb, ders programları, özel eğitim, eğitim, antalya kolejleri, kolej, konyaaltı kolej, derslerde başarı, ders çalışma metodları, oks , Antalya ,ANTALYA,döviz kurları, onemli linkler ,Antalya, türkiye, turkey
Site Haritası
Basında Biz
Online Kayıt
Projelerimiz
Üyeliklerimiz
Okul Dergileri
Okul Yönetimi
Kayıt İşlemleri
Yemek Listesi
Ek Bina Projesi
Eğitim Kadrosu
Tanıtım Dosyası
Çalışma Takvimi
Rehberlik Servisi
Ders Programları
E-DOY Çalışmaları
Görüşme Saatleri
Sınav ve Uygulamalar
Kurul ve Komisyonlar
Veli Toplantı Tarihleri
Toplam Ziyaretçi
173071
Online :1
Bugün :22
HABERLER VE DUYURULAR / GÜNCEL BİLGİ YARIŞMASI

GÜNCEL BİLGİ YARIŞMASI

KONYAALTI KOLEJİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Çocukevleri Vakfı Antalya şubesi organizesinde, VTV Televizyonu sponsorluğunda yayınlanan,”Dönme Dolap” programı içerisinde y.er alan “Güncel Bilgi Yarışması”nda okulumuz Konyaaltı Koleji Özel Müzeyyen Çelebioğlu İlköğretim Okulu, Dr. Cahit Ünver İlköğretim Okulu ile 28 Mart 2011 Cumartesi günü karşılaşmıştır.
Antalya yöresi, sosyal ve kültürel değerleri ele alan, yerel gazetelerde yer alan konulardan seçilerek hazırlanan sorulardan oluşan yarışmada okulumuz öğrencileri büyük bir başarı göstererek yarışmadan galip ayrılmıştır.
Bununla beraber yarışma arasında programda Latin danslarını sergileyen okulumuz 3.sınıf modern dans topluluğu yarışmaya ayrı bir renk kattı.
Okumanın, özellikle gazete okumanın öneminin amaçlandığı yarışmada başarılı olabilmek için okumanın gereği bir kez daha vurgulanmıştır.

KONYAALTI KOLEJİ KONYAALTI KOLEJİ KONYAALTI KOLEJİ KONYAALTI KOLEJİ
 
 
<<GERİ
©2009 Konyaaltı Koleji
Tüm hakları saklıdır
Özel Müzeyyen Çelebioğlu İlköğretim Kurumu Altınkum Mahallesi 425 Sokak No:15 Tel: 0 242. 229 23 44 - 45 Fax: 0 242. 229 15 19